ZOZB
internet to przyszłość

Budownictwo, Projekty


Sprawdź ofertę

Montaż okien podwodnych / aqua-technology.pl

Okna podwodne oferowane przez firmę Aqua Technology to zaawansowane rozwiązania technologiczne stosowane w obiektach hydrotechnicznych. Dzięki doświadczeniu jakim cechują się specjaliści z firmy, mogą być Państwo pewni, że montowane przez nich okna podwodne spełniają wszelkie normy jeśli chodzi o jakość wykonania. Działania firmy opierają się zawsze o szereg obliczeń i symulacji, uwzględniających czynniki takie jak wytrzymałość materiału z jakiego wykonane są okna podwodne. Rozwiązania dostarczane przez Aqua Technology sprawdzają się zarówno w środowisku słodkowodnym jak i słonowodnym.

Aqua Technology
Jana Dekerta 2 80-262 Gdańsk
woj.: pomorskie
tel.: 608462622
zielone-ogrody.com

Najlepsze projekty ogrodów / zielone-ogrody.com

Projektowanie i zakładanie ogrodów jest zajęciem, które wymaga dużej wiedzy, ale również i pasji potrzebnej do poprawnego, dokładnego oraz kreatywnego zrealizowania każdego zamówienia. Dzięki takiemu podejściu każdy projekt będzie wyjątkowy, a klient zadowolony z otrzymanych rezultatów. W okolicach Poznania znajduje się firma Zielone Ogrody, która składa się tylko z pasjonatów. Z tego powodu charakteryzują się nienaganną opinią w okolicy, a wiele klientów jest bardzo zadowolonych z nawiązanej współpracy.

Zielone Ogrody s.c.
Rokietnicka 36 62-080 Tarnowo Podgórne
woj.: wielkopolskie
tel.: 609 830 428
Serwis maszyn budowlanych

www.hkl.pl / www.hkl.pl

Serwisy maszyn budowlanych HKL Baumaschinen zlokalizowane są w tych miastach: Poznań ul. Szarych Szeregów 23, Gdańsk ul. Nowatorów 103, Toruń ul. Dworcowa 52A, Bielany Wrocławskie ul. Krokusowa 1, Ruda Śląska ul. Zabrzańska 12, Kraczkowa (Rzeszów) Kraczkowa 1611. Warsztaty są doskonale wyposażone, a personel tam pracujący to prawdziwi profesjonaliści. Wszystkie naprawy prowadzone są w ekspresowym tempie dla klientów serwisu maszyn budowlanych HKL - czas to pieniądz. Profesjonalna kadra oraz doświadczeni mechanicy przy użyciu nowoczesnego sprzętu z pewnością poradzą sobie z każdą awarią.

HKL Baumaschinen Polska Sp. z o.o.
Szarych Szeregów 23 60-462 Poznań
woj.: wielkopolskie
tel.: 61 665 79 00
Więcej na stronie firmabudowlana-brt.pl

Usługi budowlane w Poznaniu / firmabudowlana-brt.pl

Wybierając firmę świadczącą usługi budowlane, poznańskie przedsiębiorstwo BRT zdecydowanie wybija się na tle konkurencji dzięki dokładności prac i zmysłowi estetycznemu. Fachowcy z BRT poświęcą swoją uwagę każdemu elementowi, oświetleniu i całościowej kompozycji, by przestrzeń nabrała pożądanego charakteru. Niezależnie do tego, czy potrzebują Państwo wymienić panele podłogowe, czy też ściany mieszkania pilnie potrzebują odświeżenia – w każdym przypadku warto zwrócić się w stronę firmy budowlanej BRT. Więcej szczegółów dowiedzą się Państwo na stronie: http://firmabudowlana-brt.pl/budowa-domow/

Firma budowlana BRT
Za Bramką 5b/2 61-842 Poznań
woj.: wielkopolskie
tel.: 607 297 012
http://www.malkombud-poznan.com/

Nadzór budowlany - MALKOMBUD / www.malkombud-poznan.com

Firma MALKOMBUD ma w swojej bogatej ofercie między innymi profesjonalne odbiory mieszkań. Poznań oraz jego najbliższe okolice to główny obszar ich działalności, gdzie dotrą bez trudu na miejsce i przeanalizują powstały budynek pod każdym względem. W ten sposób, jeszcze przed rozpoczęciem użytkowania wnętrza, można wykryć usterki, które mogłyby obniżać jego funkcjonalność lub nawet stanowić zagrożenie dla mieszkańców. Zidentyfikowane nieprawidłowości, zgodnie z prawem, będą musiały zostać zniwelowane na koszt dewelopera. Oferta usług remontowych znajduje się pod adresem: http://www.malkombud-poznan.com/uslugi-remontowe.html

WWW

Firma Contre-Tex / ctex.pl

Przedsiębiorstwo usługowe Contre-Tex działa w branży budowlanej. Jej oferta od samego początku istnienia na rynku to własnoręcznie opracowana nowoczesna technika tworzenie posadzek z polerowanego betonu. Jest to technologia zapewniająca trwałość i piękny wygląd każdej podłodze. Doświadczenie i wiedza tej firmy pozwala im również na wykonywanie usług regeneracji posadzek oraz oczyszczania ich z zabrudzeń. Więcej informacji uzyskają Państwo na stronie internetowej firmy pod adresem ctex.pl. Polecam i zapraszam do jej odwiedzenia.

Concre-Tex
M. Fornalskiej 29 43-602 Jaworzno
woj.: śląskie
tel.: 505 281 554
link

Rozwiązanie dla każdego / uprawnienia-budowlane.pl

Poszukując pomocy w nauce do testu na uprawnienia budowlane warto jest sprawdzić czy oferowany program faktycznie może pomóc w przyswajaniu wiedzy. Oferta firmy Invest holding opiera się o doświadczenie jak i kompleksowe rozwiązanie umożliwiające nie tylko naukę, ale też sprawdzanie czego się Państwo nauczyli korzystając z trybu nauki. Przełączając się na egzamin w programie można sprawdzać bieżące postępy w nauce. Idąc z duchem czasu jak i wraz z oczekiwaniami klientów firma ta oferuje swój program tak na komputery jak i urządzenia przenośne typu tablet. Wszelkie aktualności dotyczące programu znajdą Państwo pod adresem: http://uprawnienia-budowlane.pl/aktualnosci.html

http://wiertdiament.pl/

Wiercenie w ścianach i sufitach / wiertdiament.pl

Podczas poszukiwania firmy, która wykona profesjonalnie, a przy tym szybko modyfikacje w betonowych ścianach czy też suficie warto wybierać takie firmy, które posiadają bogate doświadczenie. Idealnym kandydatem do zlecenia wiercenia w betonie jest firma Wiertdiament, która zajmuje się tym od wielu lat. Dlatego też dbając o zadowolenie klientów cały czas rozwijają się i dzięki temu świadczą swoje usługi jeszcze wyższej jakości. Dbając o poszerzenie oferty o to, aby kompleksowo obsługiwać klientów oferują również cięcie betonu piłami diamentowymi. Więcej szczegółów o ofercie znajdą Państwo pod adresem: http://wiertdiament.pl/?nasza-oferta,3

Wiertdiament
Zagórze 3B 57-402 Nowa Ruda
woj.: dolnośląskie
tel.: 608 413 615
Zobacz tutaj

Oferta sztukaterii elewacyjnej / www.gzymsy-masbud.pl

Masbud to znana w swojej branży firma produkcyjna, będąca prekursorem w produkcji różnorodnej sztukaterii elewacyjnej styropianowej. Firma już od ponad 10 lat zajmuje się tworzeniem gzymsów elewacyjnych ze styropianu. jej oferta to również szeroki wybór profili, kolumn i listew ozdobnych. Firma wykonuje także projekty na zamówienie wg. wytycznych otrzymanych od klienta. Dzięki wieloletniej już działalności firma zyskała duże doświadczenie oraz liczbę zadowolonych klientów, którzy bardzo chętnie polecają jej usługi jako te sprawdzone i godne polecenia. Sprawdź sam, zapraszam.

Dane

Ergatex / www.ergatex.pl

Miło mi zaprezentować Państwu bogaty zakres usług firmy Ergatex działającej na obszarze Katowic i Sosnowca. Firma ta wykonuje usługi związane z remontowaniem mieszkań oraz domów. Są to prace dotyczące wykończenia wnętrz, w tym m.in. montaż podwieszanych i napinanych sufitów. Firma zatrudnia wyłącznie doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników. Dzięki ich profesjonalnemu podejściu do pracy, firma zyskała sobie uznanie wśród wielu osób. Więcej informacji o firmie jak i dane kontaktowe znajdą Państwo na stronie internetowej.

Firma remontowa ERGATEX
Barlickiego 9a/8 40-820 Katowice
woj.: śląskie
tel.: 668 858 333