ZOZB
internet to przyszłość

Budownictwo, projekty


http://www.bthnuma.pl/view/10

Hydraulika siłowa / www.bthnuma.pl

Jeśli poszukujesz sprawdzonego dostawcy części i całych systemów (a także zamienników do nich) z zakresu armatury przemysłowej czy hydrauliki siłowej, to firma z Poznania jest odpowiedzią na twoje problemy. Biuro Techniczno-Handlowe Numa zajmuje się dostarczaniem rozwiązań przemysłowych swoim klientom. Dbałość o zadowolenie klientów sprawia, że wszystkie transportowane części pochodzą od zaufanych producentów, a ich dostawa jest pieczołowicie przygotowywana i zabezpieczana. Firma posiada bogate doświadczenie w dystrybucji części, co sprawia, że jej usługi to zawsze trafny wybór.

BTH Numa
Romana Maya 1 61-371 Poznań
woj.: wielkopolskie
tel.: 693 372 578
Sprawdź ofertę

Montaż okien podwodnych / aqua-technology.pl

Okna podwodne oferowane przez firmę Aqua Technology to zaawansowane rozwiązania technologiczne stosowane w obiektach hydrotechnicznych. Dzięki doświadczeniu jakim cechują się specjaliści z firmy, mogą być Państwo pewni, że montowane przez nich okna podwodne spełniają wszelkie normy jeśli chodzi o jakość wykonania. Działania firmy opierają się zawsze o szereg obliczeń i symulacji, uwzględniających czynniki takie jak wytrzymałość materiału z jakiego wykonane są okna podwodne. Rozwiązania dostarczane przez Aqua Technology sprawdzają się zarówno w środowisku słodkowodnym jak i słonowodnym.

Aqua Technology
Jana Dekerta 2 80-262 Gdańsk
woj.: pomorskie
tel.: 608 462 622
zielone-ogrody.com

Najlepsze projekty ogrodów / zielone-ogrody.com

Projektowanie i zakładanie ogrodów jest zajęciem, które wymaga dużej wiedzy, ale również i pasji potrzebnej do poprawnego, dokładnego oraz kreatywnego zrealizowania każdego zamówienia. Dzięki takiemu podejściu każdy projekt będzie wyjątkowy, a klient zadowolony z otrzymanych rezultatów. W okolicach Poznania znajduje się firma Zielone Ogrody, która składa się tylko z pasjonatów. Z tego powodu charakteryzują się nienaganną opinią w okolicy, a wiele klientów jest bardzo zadowolonych z nawiązanej współpracy.

Zielone Ogrody s.c.
Rokietnicka 36 62-080 Tarnowo Podgórne
woj.: wielkopolskie
tel.: 665 506 505
http://www.malkombud-poznan.com/

Nadzór budowlany - MALKOMBUD / www.malkombud-poznan.com

Firma MALKOMBUD ma w swojej bogatej ofercie między innymi profesjonalne odbiory mieszkań. Poznań oraz jego najbliższe okolice to główny obszar ich działalności, gdzie dotrą bez trudu na miejsce i przeanalizują powstały budynek pod każdym względem. W ten sposób, jeszcze przed rozpoczęciem użytkowania wnętrza, można wykryć usterki, które mogłyby obniżać jego funkcjonalność lub nawet stanowić zagrożenie dla mieszkańców. Zidentyfikowane nieprawidłowości, zgodnie z prawem, będą musiały zostać zniwelowane na koszt dewelopera. Oferta usług remontowych znajduje się pod adresem: www.malkombud-poznan.com

WWW

Firma Contre-Tex / ctex.pl

Przedsiębiorstwo usługowe Contre-Tex działa w branży budowlanej. Jej oferta od samego początku istnienia na rynku to własnoręcznie opracowana nowoczesna technika tworzenie posadzek z polerowanego betonu. Jest to technologia zapewniająca trwałość i piękny wygląd każdej podłodze. Doświadczenie i wiedza tej firmy pozwala im również na wykonywanie usług regeneracji posadzek oraz oczyszczania ich z zabrudzeń. Więcej informacji uzyskają Państwo na stronie internetowej firmy pod adresem ctex.pl. Polecam i zapraszam do jej odwiedzenia.

Concre-Tex
Wolności 48BF 43-602 Jaworzno
woj.: śląskie
tel.: 505 281 554
link

Rozwiązanie dla każdego / uprawnienia-budowlane.pl

Poszukując pomocy w nauce do testu na uprawnienia budowlane warto jest sprawdzić czy oferowany program faktycznie może pomóc w przyswajaniu wiedzy. Oferta firmy Invest holding opiera się o doświadczenie jak i kompleksowe rozwiązanie umożliwiające nie tylko naukę, ale też sprawdzanie czego się Państwo nauczyli korzystając z trybu nauki. Przełączając się na egzamin w programie można sprawdzać bieżące postępy w nauce. Idąc z duchem czasu jak i wraz z oczekiwaniami klientów firma ta oferuje swój program tak na komputery jak i urządzenia przenośne typu tablet. Wszelkie aktualności dotyczące programu znajdą Państwo pod adresem: uprawnienia-budowlane.pl

Invest Holding s.c.
Laskowice 29 82-550 Prabuty
woj.: pomorskie
tel.: 576 996 325
Zobacz tutaj

Oferta sztukaterii elewacyjnej / www.gzymsy-masbud.pl

Masbud to znana w swojej branży firma produkcyjna, będąca prekursorem w produkcji różnorodnej sztukaterii elewacyjnej styropianowej. Firma już od ponad 10 lat zajmuje się tworzeniem gzymsów elewacyjnych ze styropianu. jej oferta to również szeroki wybór profili, kolumn i listew ozdobnych. Firma wykonuje także projekty na zamówienie wg. wytycznych otrzymanych od klienta. Dzięki wieloletniej już działalności firma zyskała duże doświadczenie oraz liczbę zadowolonych klientów, którzy bardzo chętnie polecają jej usługi jako te sprawdzone i godne polecenia. Sprawdź sam, zapraszam.

Dane

Ergatex / www.ergatex.pl

Miło mi zaprezentować Państwu bogaty zakres usług firmy Ergatex działającej na obszarze Katowic i Sosnowca. Firma ta wykonuje usługi związane z remontowaniem mieszkań oraz domów. Są to prace dotyczące wykończenia wnętrz, w tym m.in. montaż podwieszanych i napinanych sufitów. Firma zatrudnia wyłącznie doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników. Dzięki ich profesjonalnemu podejściu do pracy, firma zyskała sobie uznanie wśród wielu osób. Więcej informacji o firmie jak i dane kontaktowe znajdą Państwo na stronie internetowej.

Firma remontowa ERGATEX
Barlickiego 9A/8 40-820 Katowice
woj.: śląskie
tel.: 668 858 333
Trawa Syngrass

Sztuczna nawierzchnia / www.syngrass.pl

Serdecznie kierujemy do współpracy z firmą Syngrass z Mosiny, która w w swojej propozycji posiada pokaźny asortyment traw syntetycznych, przygotowywanych w Europie. Trawa syntetyczna może przykryć takie obszary jak balkony, baseny, miejsca zacienione, a także place zabaw. Trawy przedsiębiorstwa Syngrass mają osiem lat gwarancji, a dbanie o ich wygląd jest banalnie prosta. Wszystkich zaintersowanych, którzy planują cieszyć się dobrze wyglądającym podłożem zapraszamy do kontaktu w internecie na stronie syngrass.pl.

Syngrass
Mostowa 12 B 62-022 Rogalinek
woj.: wielkopolskie
tel.: 518 378 333
Strona WWW

Kioski, pawilony, wiaty / pawilonysoltysiak.pl

Doświadczony producent wiat garażowych fabryka Sołtysiak z wielkopolskiego pragnie zaprezentować przygotowaną gamę rozwiązań, mającą wdrożenie w wielu odnogach przemysłu i świadczeń. W dostępnej gamie rozwiązań proponujemy naszym Klientom garaże, hale na sprzedaż i magazyny na sprzedaż złożone z dobrej klasy warstwowej płyty obornickiej. Bogata empiria poparta jest ogromem założonych projektów, a wytrzymałość stworzonych kiosków umożliwia stabilną pracę.

Pawilony Sołtysiak
Krosin 7B 64-710 Połajewo
woj.: wielkopolskie
tel.: 662 012 088
Papiaki - Jedmar

Gwoździe / www.jedmar.pl

Przedsiębiorstwo www.jedmar.pl to dystrybutor sprzętu dla budowlańców. Wirtualny market poleca części zamienne, zszywacze, gwoździarki Paslode oraz gwoździe na papierze z gazem. Podstawowymi klientami firmy są stolarze. Wieloletnie doświadczenie na rynku to pewność wiarygodności oraz możliwość zakupu towarów słynnych światowych marek.

Jedmar
Zachodnia 13 62-007 Bugaj
woj.: wielkopolskie
tel.: 607 270 252
http://www.geodrill.pl/

Geologia inżynierska / www.geodrill.pl

Profesjonalna firma GeoDrill z Polski to profesjonalne usługi geotechniczne - geologia inżynierska. Oferujemy usługi z bardzo szerokiego zakresu dotyczące: badania gruntu, sondowanie cptu, scptu, wiercenia geotechniczne i ogólna geotechnika, geologia inżynierska i inne. Usługi geotechniczne z firmą GeoDrill Polska to przede wszystkim wysoki standard wykonywanych usług, szybka komunikacja z klientem oraz stosowanie nowoczesnych technologii. Zainteresowanych usługami i badaniami geotechnicznymi zachęcamy do sprawdzenia nasze portalu internetowego www.geodrill.pl i do kontaktu z naszą firmą w Poznaniu.

Geodrill
Szkolna 96 62-002 Suchy Las
woj.: wielkopolskie
tel.: 618 552 909