ZOZB
internet to przyszłość

Dorośli


Paintball kraków

Najlepsza rozrywka / whywefight.pl

Planujesz wieczór kawalerski, spotkanie ze znajomymi czy też integrację ze współpracownikami? Warto jest przygotować coś, co zapamiętacie na dłużej. Paintball to sposób na świetną zabawę w grupie. Niezależnie od tego czy dopiero się poznaliście czy znacie się jak łyse konie, jest to aktywność, która z pewnością was zbliży. Na obrzeżach Krakowa znajduje się pole do paintballa, które dzięki temu, że jest oddalone od centrum, zagwarantuje mnóstwo świetnej zabawy na świeżym powietrzu. Wejdź na Why We Fight i dowiedz się więcej!

Why We Fight Paintball
Benedykta Dybowskiego 2 31-999 Kraków
woj.: małopolskie
tel.: 609 960 925
Arturpartyka.com.pl

Oficjalna strona Artura Partyki / arturpartyka.com.pl

Artur Partyka- wybitny sportowiec ostatniej dekady XX wieku. Urodził się 25 lipca 1969 roku w Stalowej Woli, następnie wyjechał do Łodzi, gdzie ukończyl XXVI Liceum Ogólnokształcące. Również w Łodzi związał się z ŁKSem, gdzie poznał Marka Biskupskiego, pod którego opieką w 1988 zdobył złoty medal Mistrzostw Świata w Greater Sudbury. Ich współpraca trwała do roku 1996. Artur Partek stanął na podium Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie oraz 4 lata później w Atlancie. O jego wybitności oraz wieloletniej formie na najwyższym poziomie świadczyć może 12-krotne mistrzowstwo Polski w latach 1989-2000. Partyka ostatecznie zakończył karierę w roku 2002. Obecnie zajmuje się treningami interpersonalnymi. Ofertę wykładów można poznać bliżej pod adresem: arturpartyka.com.pl

Repliki broni

Sklep online / aleprezent.com.pl

O ile szukasz niecodziennego podarunku na imieniny z radością namawiamy do zajrzenia do sklepu online aleprezent.com.pl, gdzie nabędziesz niepospolite repliki mieczy, zabytkowe katany czy miecze Templariuszy. Każdy artykuł tworzony jest z należytą szczegółowością, aby niczym nie różniły się od od tych oryginalnych. Dodatkowo do każdego gatunku dostępnej partii mieczy udostępniamy Państwu odpowiednie wieszaki oraz ozdobne deski drewniane. Posiadamy repliki broni z filmu 47 Roninów oraz Gladiator. Sprawdź prezent np. aleprezent.com.pl.

PHU Benefico
Jeziory Wielkie 2B 63-020 Zaniemyśl
woj.: wielkopolskie
tel.: 661 925 625