ZOZB
internet to przyszłość

Inne Branże


Oferta

Wiosenne cebule kwiatowe / www.gardenco.com.pl

Z pewnością warto zaufać hurtowni ogrodniczej GARDENCO s. c., jako że działa ona na rynku już od ponad 23 lat i cieszy się ogromnym uznaniem klientów. W swojej ofercie posiada między innymi wiosenne cebule kwiatowe różnorakich roślin. Może to być np. hipperastrum, czyli zwartnica, którą najlepiej hodować w szklarniach lub doniczkach, jako że pochodzi z gorącej Ameryki Południowej. Innym dostępnym kwiatem jest kanna, która wymaga odpowiedniego nasłonecznienia, wilgotności i stopnia spróchnienia gleby.

Gardenco s.c.
Poznańska 186 05-850 Ożarów Mazowiecki
woj.: mazowieckie
tel.: 22 722-45-05
http://gosciniec.siedlce.pl/obiady/

Obiady - Siedlce / gosciniec.siedlce.pl

Pensjonat Gościniec przygotowuje i dowozi pyszne obiady w Siedlcach oraz pobliskich miejscowościach. Przy zamówieniu dwóch zestawów, dostawa jest bezpłatna na terenie miasta. Składają się one z zupy oraz drugiego dania i są każdego dnia zupełnie inne. Zawsze dodawana jest też surówka oraz ziemniaki w jednej z trzech dostępnych form. W menu są dania kuchni polskiej, a także różnorodne potrawy z całego świata. Do przygotowania każdego obiadu kucharze pensjonatu wykorzystują jedynie świeże składniki wysokiej jakości.

Pensjonat Gościniec
Siedlecka 33A 08-110 Siedlce
woj.: mazowieckie
tel.: 503 896 909
Zakładanie trawników Słupsk

Zadbaj o swłoj ogród / zakladanietrawnika.pl

Realizując zakładanie trawników w Słupsku i okolicach, firma Hortus korzysta z nowoczesnych urządzeń, zapewniających wysoką skuteczność pracy przy jednoczesnym skróceniu czasu. Pracują dokładnie, dbając o każdy szczegół, aby każdy klient był w pełni zadowolony z podjętej współpracy. To od Państwa zależy decyzja, czy trawnik ma zostać utworzony w sposób tradycyjny (przez zasiew) czy też przez rozłożenie rolek, dzięki czemu nie ma potrzeby czekać na wyrośnięcie źdźbeł. Hortus stosuje również najwyższej jakości nawóz i przystosowuje podłoże tak, aby tlen bez trudu docierał do korzeni.

Hortus
Ku Słońcu 76-251 Łosino
woj.: pomorskie
tel.: 511 008 901
Więcej

Oferty z wynagordzeniem / atrakcyjnewynagrodzenie.pl

Z pewnością warto przejrzeć ogłoszenia o pracę publikowane w serwisie AtrakcyjneWynagrodzenie.pl, jeśli szukają Państwo jak najlepszego zatrudnienia. Zamieszczonych jest tam wiele różnorodnych ofert, zarówno dla pracowników fizycznych, jak i umysłowych. Może tam znaleźć coś dla siebie np. kandydat na tłumacza, stolarza, doradcę klienta czy rzeźnika. Bardzo istotne jest, że portal ten wymaga podania wysokości wynagrodzenia, ponieważ w ten sposób od razu można przekonać się, czy pod względem finansowym dana propozycja nam odpowiada.

Atrakcyjne wynagrodzenie
Limbowa 5 64-761 Krzyż Wielkopolski
woj.: wielkopolskie
tel.: 530 718 596
Kliknij tutaj

Obsługa księgowości / breuro.pl

„EURO” to profesjonalne biuro rachunkowe z siedzibą w Tychach, świadczące outsourcing biznesowy. Usługa ta polega na zdalnej obsłudze księgowości danej firmy. Jeżeli mają Państwo dość wykonywania papierkowej roboty i stosowania się przy tym do wszystkich procedur i wymogów państwowych to rozpoczęcie współpracy z firmą jest idealnym rozwiązaniem. Pracownicy zajmą się prowadzeniem ewidencji podatkowej, sporządzaniem rozliczeń podatkowych, czy reprezentacją przed urzędami skarbowymi, a także wykonają za Państwa mnóstwo żmudnej pracy, która byłaby niewykonalna w pojedynkę.

Biuro rachunkowe Euro
Romana Dmowskiego 96/11 43-100 Tychy
woj.: śląskie
tel.: 604 190 413
Apartamenty Legnica

Zobacz ofertę / mieszkania-torunska.pl

Pod Starym Zegarem to Biuro sprzedaży mieszkań. W swojej ofercie mają mieszkania i apartamenty. Legnica jest lokalizacją, której apartamenty obsługują. Po roku 1993 i sprywatyzowaniu terenów należących do wojska nastąpił gwałtowny rozwój miasta. Widać go w rozbudowanych ogólnodostępnych terenach zielonych jak i odnowionych byłych budynkach jednostek wojskowych. W ich miejscu pojawili się deweloperzy z ofertą mieszkaniową. Taka sama sytuacja miała miejsce przy ul Toruńskiej, gdzie stworzono apartamenty o wysokim standardzie.

Artina
Poznańska 29k 59-220 Legnica
woj.: dolnośląskie
tel.: 797 908 827
http://annanes.com/

Upamiętnij ważną uroczystość / annanes.com

Dobrze wybrany fotograf jest bardzo ważny na wielu uroczystościach. Najczęściej zatrudnia się takiego specjalistę z okazji ślubu tak, by uwiecznić każdy moment ważny dla Państwa Młodych. Warto jest zainwestować w wyjątkową pamiątkę nie tylko z wesela, ale także z innych istotnych wydarzeń w życiu. Anna Nes z Białegostoku doskonale wie jak ważne są zarówno piękne, jak i trafne zdjęcia z różnych istotnych momentów. Jeśli interesują Cię jej usługi, wejdź na stronę internetową, a dowiesz się więcej.

Fotograf ślubny Anna Nes
Antoniukowska 17/21 15-740 Białystok
woj.: podlaskie
tel.: 530 622 763
Tabliczki z napisami

Ciekawa oferta / www.obrus.eu

Jeżeli szukają Państwo wyjątkowego pomysłu na prezent to samodzielnie zaprojektowane tabliczki z napisami mogą sprostać Państwa wymaganiom. Idea ich powstania polega na tym, że każdy klient może dowolnie zdefiniować napis, który będzie na niej widoczny. Taki zabieg sprawia, że produkt jest unikalny, a otrzymany prezent niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Ciężko jest się nie cieszyć z podarunku otrzymując na przykład swój ulubiony cytat wyryty na misternie zdobionej tabliczce stworzonej z myślą o danej osobie.

Zik
Przyłęk 43a 63-300 Nowy Tomyśl
woj.: wielkopolskie
tel.: 601 98 38 98
Sprzęt do dekontaminacji - F.H.U. Hero

Zobacz oferowane produkty / www.fhuhero.pl

Dekontaminacja to proces oczyszczania terenu, ludzi lub przedmiotów z różnego rodzaju groźnych czynników. Może to dotyczyć np. skażenia biologicznego, radiologicznego bądź chemicznego. Siły szybkiego reagowania muszą być wyposażone w specjalny sprzęt do dekontaminacji, który zapewni pełne bezpieczeństwo i skuteczność działania. Można go znaleźć między innymi w ofercie sklepu internetowego FHU HERO, który dysponuje bardzo bogatym asortymentem. Dostępne są np. kabiny pneumatyczne o różnych rozmiarach, w których ratownicy mogą się oczyścić po wykonaniu swojej pracy.

F.H.U. Hero
Grodzka 40A 42-600 Tarnowskie Góry
woj.: śląskie
tel.: 531 488 393
Kajaki Liwiec

Zobacz ofertę firmy / www.dwamlyny.pl

Chcąc spędzić swój urlop aktywnie, warto wybrać się na kajaki. Rzeka Liwiec jest doskonałym miejscem do organizowania pasjonujących spływów, ponieważ umożliwia ona podziwianie niezwykle pięknych krajobrazów. Wypożyczalnia sprzętu wodnego Dwa Młyny serdecznie zaprasza na trzy różnorodne trasy, dostosowane zarówno do zaawansowanych, jak i początkujących uczestników. Podczas spływu, zobaczą Państwo między innymi zabytkowy zamek w Liwie, Sowią Górę, a także imponujące drewniane konstrukcje stworzone przez bobry.

Zik
Przyłęk 43a 63-300 Nowy Tomyśl
woj.: wielkopolskie
tel.: 601 98 38 98