ZOZB
internet to przyszłość

Medycyna, zdrowie


http://www.chirurgiasowmed.pl/o-nas/

Dobry chirurg / www.chirurgiasowmed.pl

Firma Sowmed posiadająca swoją główną siedzibę w Poznaniu posiada pod swoimi skrzydłami grupę aż 30 doświadczonych lekarzy specjalizujących się w różnych dziedzinach chirurgi. Rozległe zdolności i niekwestionowane doświadczenie jakie posiadają jest wykorzystywane do niesienia pomocy potrzebującym w poznańskim szpitalu i gnieźnieńskim,a także w przyszpitalnych poradniach i pracowniach endoskopii. Posiadają również swoje własne prywatne gabinety lekarskie, w których też każdy może otrzymać pomoc.

Sowmed
Świt 47 60-375 Poznań
woj.: wielkopolskie
tel.: 601 770 238
http://sklep.coriocs.pl/makijaz-permanentny-c-166.html

Urządzenia do makijażu permanentnego / sklep.coriocs.pl

Jako że hurtownia kosmetyczna Corio została stworzona z pasji i oparta na gruntownej wiedzy oraz cennym doświadczeniu w branży, jest godnym zaufania dostawcą wysokiej jakości produktów. W bogatej ofercie sklepu znajdziecie Państwo między innymi urządzenia do makijażu permanentnego, niezbędne w każdym nowoczesnym gabinecie. Coraz więcej kobiet chce zaoszczędzić czas tracony na nakładanie makijażu każdego dnia od nowa i decyduje się zaaplikowanie go na stałe (pełna oferta tutaj). Dlatego niezwykle istotne jest, aby zaopatrzyć się w szeroką gamę barwników w wielu odcieniach, aby z powodzeniem spełniać oczekiwania każdej klientki.

Hurtownia Kosmetyczna Corio
Bosa 15 60-125 Poznań
woj.: wielkopolskie
tel.: 786 270 542
Depilacja woskiem Kraków

Oferta firmy Lavender / lavender.com.pl

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, gabinet Lavender z Krakowa jest w stanie świetnie wpisać się nawet w najbardziej różnorodne i wymagające potrzeby. Doskonale zdają sobie sprawę, że wiele kobiet pragnie, by ich nogi, ręce oraz okolice bikini były pozbawione niechcianych włosków. Z tego względu depilacja woskiem jest u nich jedną z najczęściej wybieranych usług. Przyjazny i profesjonalny personel sprawi, że zabieg będzie niemalże bezbolesny oraz trwały – okolice poddane takiej depilacji pozostają gładkie przez dłuższy czas.

Studio urody Lavender
Wysłouchów 34 30-611 Kraków
woj.: małopolskie
tel.: 609 290 390
www.gravida.com.pl

Najlepsi specjaliści w Płocku / www.gravida.com.pl

Specjalistyczny ośrodek ginekologii, położnictwa i leczenia niepłodności posiada swoją siedzibę w Płocku. Znajdziesz tam specjalistów z różnych dziedzin. Profesjonalny ginekolog wykona wszelakie niezbędne badania. Jednym z nich jest kolposkopia. Jego zaletą jest to, że posiada wysoką dokładność w rozpoznaniu stanu przedrakowego. Wynosi on około 85%. Jest to padanie bezbolesne i nieinwazyjne, a wyniki otrzymuje się od razu po jego zakończeniu. Po więcej informacji na ten temat, odwiedź stronę internetową Gravida.

Gravida Ośrodek leczenia niepłodności in vitro
Aleja Armii Krajowej 21 09-409 Płock
woj.: mazowieckie
tel.: 24 266 89 42
Więcej na Nowe-Zeby.pl

All on 4 / nowe-zeby.pl

Straciłeś zęby na górnej bądź dolnej szczęce i teraz nie czujesz się komfortowo podczas jedzenia lub rozmowy? Jeśli zdecydujesz się na tradycyjną protezę ruchomą, to powinieneś liczyć się z faktem, że może ona powodować ból, uszkodzenie struktur kostnych czy też trudności przy gryzieniu. Wartościową alternatywą jest opcja all on 4 oferowana przez Nowe zęby. Dzięki czterem implantom uzyskuje się łatwą i mało bolesną instalację całej struktury zębowej. Po więcej informacji, odwiedź stronę internetową: http://nowe-zeby.pl/

Nowe-Zęby
Katowicka 81E/112 61-131 Poznań
woj.: wielkopolskie
tel.: 510 171 277
Dobry dietetyk gdańsk

Mgr inż. Magdalena Oleś / www.slimfood.pl

Dobry dietetyk powinien układać każdy jadłospis indywidualnie pod klienta. Mgr inż. Magdalena Oleś, która oferuje swoje usługi w mieście Gdańsk, gwarantuje Państwu właśnie takie podejście. Jej metodyka pracy opiera się przede wszystkim na indywidualnej pracy z klientem i jak najlepszym dostosowaniu programu dietetycznego pod jego preferencje. Dobry dietetyk powinien się cechować nie tylko wiedzą, ale również umiejętnością dostosowania do różnych sytuacji. Gdańsk to miejsce gdzie znajdą Państwo pomoc profesjonalnego dietetyka, dzięki czemu możliwe będzie skuteczne stawienie czoła własnym niedoskonałościom.

Poradnia dietetyczna Slimfood
aleja Jana Pawła II 20 80-462 Gdańsk
woj.: pomorskie
tel.: 509 964 573
Dowiedz się więcej

Dentysta - cennik Poznań / qualitydent.pl

Gabinet Q-Dent to bez wątpienia świetny wybór, jeśli potrzebny Państwu jak najlepszy dentysta z Poznania. Cennik przedstawia się tam stosunkowo przystępnie, dlatego oferta ta cieszy się sporym zainteresowaniem. Miejsce jest klimatyzowane i dostępne również dla osób z niepełnosprawnością. Można tam poddać się zabiegom profilaktycznym, które ograniczą występowanie chorób zębów, takim jak np. lakierowanie, piaskowanie czy skaling. Gdy problem już się pojawił, rozwiązaniem jest stomatologia zachowawcza.

Q-Dent
Starołęcka 42 61-360 Poznań
woj.: wielkopolskie
tel.: 730 955 230
Więcej na stronie pietrzykowskaklaudia.pl

Psychoterapia skype / pietrzykowskaklaudia.pl

Psychoterapia skype dobrze sprawdzi się w przypadku osób, które odczuwają silne pokłady stresu na myśl o rozmowie z terapeutą w cztery oczy. Psycholog Klaudia Pietrzykowska zagwarantuje Państwu dialog przeprowadzony w intymnej i prywatnej atmosferze. Wystarczy posiadanie stałego łącza internetowego, by móc skontaktować się z wybranym przez nas lekarzem, który poprowadzi terapię odpowiadającą naszej osobowości i potrzebom. Z pomocą psychoterapeutki Klaudii Pietrzykowskiej wspólnie wypracują Państwo konstruktywne rozwiązanie bieżących kłopotów.

Pracownia Psychoterapii
Dolnych Wałów 9/12 44-100 Gliwice
woj.: śląskie
tel.: 508 796 659
http://detoks-poznan.com.pl/o-firmie.html

Profesjonalan pomoc uzależnionym / detoks-poznan.com.pl

Detox to zbiór osób, które jako doświadczony personel wie jak pomagać osobom uzależnionym. Oferują oni w Poznaniu odtrucia alkoholowe w domu pacjenta. Doświadczony specjalista zapewnia kompleksową opiekę. Dodatkowo, oprócz tego, ich pomoc przy detoksie jest nieoceniona. Wiedza wraz z doświadczeniem, jakie nabyli podczas pracy, pozwala im na to aby nieść pomoc skutecznie i bezpiecznie. Profesjonalny detoks i odtrucia alkoholowe na terenie całego Poznania są możliwe właśnie dzięki nim! Więcej o firmie dowiedzą się Państwo ze strony internetowej.

Detox
Piękna 60-589 Poznań
woj.: wielkopolskie
tel.: 662 520 555
Zakres usług

Stomatologia Rodzinna / www.stomatologiarodzinna.pl

Mieszkańcom Warszawy pragnę polecić usługi gabinetu Stomatologi Rodzinnej przy ul. Kondratowicza prowadzonego przez dwie siostry. Jest to gabinet funkcjonujący już ponad 10 lat. Jego pracownicy to osoby doświadczone, które rzetelnie i z pełnym zaangażowaniem wykonują swoją pracę. Pełen zakres oferowanych usług wraz z cennikiem znajdą Państwo na oficjalnej stronie internetowej. Gabinet otwarty jest od poniedziałku do soboty. Jest to jedno z tych miejsc, w którym mimo nieprzyjemnych zabiegów, panuje bardzo miła i przyjazna atmosfera. Polecamy.

Stomatologia Rodzinna
Ludwika Kondratowicza 18/408 03-285 Warszawa
woj.: mazowieckie
tel.: 22 301 02 62