ZOZB
internet to przyszłość

Nauka, szkolnictwo


http://uprawnienia-budowlane.com/blog/

Program na uprawnienia / uprawnienia-budowlane.com

Program UPRAWNIENIA BUDOWLANE, stworzony przez firmę Invest Construction, to rewelacyjna pomoc w przygotowywaniu się do egzaminu pozwalającego uzyskać te kwalifikacje. Obejmuje on wiele różnych specjalizacji, takich jak inżynieryjna hydrotechniczna, architektoniczna czy instalacyjna (związana np. z urządzeniami elektrycznymi, gazowymi lub telekomunikacyjnymi). Można korzystać z programu w trybie nauki, rozwijając swoją wiedzę, a także przejść w moduł egzaminacyjny i sprawdzić, co już umiemy. Mogą Państwo także włączyć opcję pytania do skutku, dzięki czemu po udzieleniu błędnej odpowiedzi, zagadnienie pojawi się ponownie, abyśmy utrwalili sobie poprawne rozwiązanie.

Invest Construction
Spółdzielcza 2 19-200 Grajewo
woj.: warmińsko-mazurskie
tel.: 515 870 249
benignajaskulska.pl

Warsztaty z emisji głosu w Poznaniu / www.benignajaskulska.pl

Wiele zawodów bazuje na odpowiedniemu wykorzystaniu głosu. Z tego względu stanowi bardzo ważne narzędzie pracy, o które należy właściwie dbać i ćwiczyć. Warsztaty emisji głosu są bardzo przydatne dla takich osób, jak aktorzy, politycy, urzędnicy. Na każdych zajęciach pracuje się nad tematem higieny głosu, treningiem wytrzymałości i skuteczności głosu czy też nad odpowiednią techniką oddechu. Na stronie internetowej Benigny Jaskulskiej dowiesz się więcej informacji. Na zajęcia w Poznaniu przyjmowane są osoby indywidualne, jak i całe grupy.

Benigna Jaskulska
Koronna 3/22 60-652 Poznań
woj.: wielkopolskie
tel.: 516 166 777
Zobacz ofertę

Oferta firmy H&S Training / hscentrum.eu

Jeśli chcą Państwo zapisać się na kursy zawodowe w Lublinie, centrum szkoleniowe H&S Training to bez wątpienia godne polecenia miejsce. Można tam uzyskać rzetelną wiedzę i wykształcić sobie niezbędne umiejętności, a na koniec zajęć, otrzymać zaświadczenie, które pomoże znaleźć pracę nie tylko w Polsce, ale również innych państwach Unii Europejskiej. Co więcej, ich oferta kierowana jest także do przedsiębiorców, którzy chcą doszkolić swoich pracowników. Grupowy kurs zawodowy może się odbyć nie tylko w Lublinie, ale w dowolnym miejscu kraju.

H&S Centrum Szkoleniowe
Lubelska 204 21-100 Lubartów
woj.: lubelskie
tel.: 696 149 502
Kurs na podnośnik koszowy Poznań

Centrum szkolenia SEWO / sewo-szkolenia.pl

Wykonując między innymi takie zawody jak elektromonter czy budowlaniec niezbędnym jest posiadanie umiejętności poprawnego obsługiwania urządzeń wysokościowych. Kurs na podnośnik koszowy to jeden z bardzo dobrych sposobów aby nauczyć się jak umiejętnie, a przede wszystkim bezpiecznie korzystać z takiej maszyny. W Poznaniu firma Sewo oferuje szkolenia z zakresu BHP (szkolenia wstępne, okresowe, outsourcing), a także szkolenia z zakresu obsługi urządzeń poddozorowych (wózki widłowe, żurawie, podnośniki).

Centrum Szkolenia SEWO
Topolowa 6 62-060 Poznań-Stęszew
woj.: wielkopolskie
tel.: 530 838 637
Akademia Dawsona

Bardzo wartościowe kursy dla dentystów / akademiadawsona.pl

Akadamia Dowsona to instytucja, której nie trzeba przedstawiać żadnemu stomatologowi. Organizuje ona bardzo wartościowe kursy z dziedzin takich jak protetyka. Akademia współpracuje z renomowanymi lektorami z całego świata. Ich wiedza i ogromne doświadczenie są z pewnością ogromną wartością dodaną każdego z kursów. Sprawdź aktualnie odbywające się kursy i zapisz się na jeden z nich. Kompletną listę szkoleń znajdziesz na stronie internetowej akademiadawsona.pl

Akademia Dawsona Polska s.c.
Pilska 15 61-045 Poznań
woj.: wielkopolskie
tel.: 508 561 070
Modern Area

Szkolenia dla managerów / www.modernarea.pl

Jeśli pracownicy potrafią odpowiednio się ze sobą porozumiewać i kooperować, firma funkcjonuje sprawniej i wydajniej. To główny powód, dla którego coraz więcej przedsiębiorców inwestuje w profesjonalne szkolenia ze współpracy w zespole. Nie brakuje ich w ofercie Modern Area, gdzie wykłada mnóstwo znanych i cenionych osobistości. Kooperacji zespołowej uczy słynny podróżnik Tomasz Michniewicz, który uważa dialog międzyludzki za podstawę działań w jakiejkolwiek dziedzinie. Uczy między innymi wzajemnej motywacji i poczucia współodpowiedzialności za osiągane rezultaty.

Modern Area
Karłowicza 2A/17 44-200 Rybnik
woj.: śląskie
tel.: 531 813 355
Więcej

Dobrzy nauczyciele / multilang.com.pl

MULTI LANG to szkoła językowa w miejscowości Ostrów Wielkopolski, która oferuje skuteczne nauczanie języków obcych wszystkie zainteresowane osoby niezależnie od wieku. Wykwalifikowana kadra szkoły dostosuje program i stopień nauczania odpowiednio do grupy wiekowej kursantów. Jako nieliczni, języka angielskiego szkoła naucza techniką mówioną, czyli głównie przez ćwiczenie mówienia i słuchania, co daje dobry i efektywny wynik. MULTI LANG to dobra szkoła językowa dzięki której nabędziecie Państwo umiejętności władania nowym językiem.

Szkoła Języków Obcych Multilang
Henryka Sienkiewicza 12 63-410 Ostrów Wielkopolski
woj.: wielkopolskie
tel.: 605 066 669
Korepetycje angielski  www.poliglotek.edu.pl

Szkoła językowa / www.poliglotek.edu.pl

Szkoła http://www.poliglotek.edu.pl/ oferuje dobrze przygotowane korepetycje angielski dla grup w wieku od 2 do 13 roku życia w wielu salach na terenie stolicy Wielkopolski. Znamy metody na wytworzenie w dziecku zainteresowania nauką języka angielskiego. Nasze metody to kursy,które są dostosowane do wieku oraz indywidualnego szczebla znajomości języka angielskiego każdego malucha. Wykwalifikowana kadra pedagogów oferuje wykłady w dobrej atmosferze. Zachęcamy rodziców aby skorzystały z możliwości jakie daje szkolenia angielskiego dla dzieci prowadzone przez nauczycieli języka Poliglotek.

Poliglotek
Radzimska 2 62-095 Mściszewo
woj.: wielkopolskie
tel.: 691 407 586