ZOZB
internet to przyszłość

Prawo, adwokaci


Link do strony

Sprawdź tutaj / www.adwpajer.pl

Jeśli prowadzisz swoją firmę w Piasecznie i potrzebujesz pomocy prawnej, idealną opcją będzie skontaktowanie się z Jarosławem Pajerem. Jest to prawnik z doświadczeniem oraz kompleksową wiedzą, która wspomaga każde jego działanie przy prowadzeniu rozmaitych spraw takich jak windykacja. Przy pomocy różnorodnych technik np. twardej i miękkiej windykacji, z pewnością pomoże odzyskać należące do Ciebie pieniądze. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, odwiedź jego stronę internetową, a uzyskasz dodatkowe informacje.

Adwokat Jarosław Pajer
Peowiaków 10/5 20-007 Lublin
woj.: lubelskie
tel.: 509 298 426
Sprawdź szczegóły

SL LOGISTIK / www.sllogistik.com

Wraz z utworzeniem Unii Europejskiej, zniesiono granicę pomiędzy wszystkimi krajami członkowskimi, co skutkuje również tym, że natura handlu międzynarodowego została również zniesiona. Poprzednio aplikowano tak zwany dokument SAD, teraz jednakże stosuje się raczej system INTRASTAT, który od pierwszego stycznia 1993 roku działa na terenie Unii Europejskiej. W dopięciu wszelkich formalności pomoże SL LOGISTIK z Bielska-Białej. Jeśli sądzisz, że ich usługi mogłyby Cię zainteresować, odwiedź stronę internetową, by dowiedzieć się więcej informacji.

Agencja celna SL Logistik
Wyzwolenia 113 43-300 Bielsko-Biała
woj.: śląskie
tel.: 338 132 240
Kancelaria radców prawnych Mojecki - Kraków

Obsługa dla każdego / www.kancelariamojecki.pl

Jeśli potrzebują Państwo pomocy w zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, kancelaria radców prawnych Mojecki z Krakowa to bez wątpienia miejsce, które warto odwiedzić. Nie jest to jednak ich wyłączna specjalność, ponieważ zajmują się też wieloma innymi kwestiami, związanymi np. z prawem reklamy, cywilnym, gospodarczym i handlowym. Niektórych z pewnością zainteresuje ochrona własności intelektualnej, jaką stanowią między innymi znaki towarowe, patenty czy wzory przemysłowe.

Mojecki - Kancelaria Radców Prawnych
Torfowa 2/2 30-384 Kraków
woj.: małopolskie
tel.: 505 975 749
Adwokat Mateusz Krzeptowski

Cenne porady prawne / prawnikzgora.pl

Kancelaria adwokacka Mateusza Krzeptowskiego serdecznie zaprasza do siedziby w Słubicach. Oferujemy kompleksową pomoc prawną. Wiedza poparta długoletnim doświadczeniem pozwala Nam oferować pomoc adwokacką na najwyższym poziomie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub osobiście w Słubicach. Działamy w obszarze min. prawa cywilnego, karnego, pracy, rodzinnego i opiekuńczego. Każdy klient naszej kancelarii adwokackiej traktowany jest indywidualnie. Staramy się znajdować optymalne ścieżki pomocy prawnej w zależności od zaistniałego problemu.

Adwokat Mateusz Krzeptowski
Pod Filarami 2/10 65-068 Zielona Góra
woj.: lubuskie
tel.: 607 248 676
Więcej na www.kancelaria-czarnota.pl

Adwokat Katarzyna Czarnota / www.kancelaria-czarnota.pl

Adwokat Katarzyna Czarnota z Poznania to świetny wybór, jeśli potrzebują Państwo efektywnej pomocy podczas sprawy sądowej. Doświadczenie zdobywała ona nie tylko w Polsce, ale również i w Niemczech. Biegle posługuje się także językiem hiszpańskim oraz angielskim. Jedną z jej specjalności stanowią rozwody. W przypadku tego rodzaju spraw, wykazuje się zarówno wiedzą prawniczą, jak i wyrozumiałością. Adwokat Czarnota często pomaga też w rozwiązywaniu sporów związanych z wypadkami drogowymi.

Kancelaria Czarnota
Kwiatowa 14/5 61-881 Poznań
woj.: wielkopolskie
tel.: 618 519 720
Adwokat Katarzyna Słoboda-Purcel

Kancelaria z Gdańska / adwokatsloboda.pl

W gdańsku działa aktualnie bardzo duża ilość kancelarii adwokackiej. Wybór tej właściwej, która z pełnym zaangażowaniem zajmie się sprawą klienta jest trudny. Z pewnością do grona tych polecanych i najczęściej wymienianych należy Kancelaria Pani Adwokat Katarzyny Słoboda-Purcel. Ponadto prowadzi ona również swojej firmy w Malborku. W każdym z tych miejsc przyjmuje swoich klientów. Do każdego z nich, podchodzi indywidualnie, również pamiętając o jego oczekiwaniach. Jest to adwokat, która ze zdecydowanym zaangażowaniem podejmuje się każdego wyzwania. Polecam.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Słoboda-Purcel
Strzelecka 7b 80-803 Gdańsk
woj.: pomorskie
tel.: 793 028 401
http://www.kancelariazielinski.pl/sprawy-karne.html

Skuteczny prawnik / www.kancelariazielinski.pl

Mecenas Zieliński to adwokat, który dysponuje bogatym doświadczeniem w sprawach karnych w Warszawie. Skutecznie pomaga pokrzywdzonym, a niesłusznie oskarżonych broni aż do momentu wyjaśnienia pomyłki. Jako że pracował niegdyś między innymi w wydziale śledczym i dochodzeniowym, prawo karne zna wyjątkowo dokładnie. W swojej pracy wykazuje się nie tylko profesjonalizmem, ale i zrozumieniem ciężkiej sytuacji klienta. Co więcej, każdy przypadek traktuje w pełni indywidualnie. Więcej informacji o kancelarii znajdą Państwo pod adresem: http://www.kancelariazielinski.pl/.

Kancelaria Adwokacka Rafał Zieliński
aleja Solidarności 94 01-016 Warszawa
woj.: mazowieckie
tel.: 607 774 799
Kancelaria Adwokacka Agnieszka Śliwińska

Zobacz / www.adwokatsliwinska.pl

Elokwentne doradztwo prawne w Gdańsku to niekwestionowana specjalność adwokat Agnieszki Śliwińskiej. Udając się do niej po poradę, mogą być Państwo pewni, że otrzymają najkorzystniejszą propozycję rozwiązania danej sytuacji. Zakres jej działalności jest bardzo szeroki i obejmuje między innymi sprawy zamówień publicznych, rodzinne, karne, cywilne, spadkowe czy administracyjne. Z jej profesjonalnych usług mogą skorzystać nie tylko osoby prywatne, ale także przedsiębiorstwa. Adwokat Śliwińska oferuje również doradztwo prawne poza Gdańskiem, a mianowicie przez Internet.

Adwokat Agnieszka Śliwińska
Długa 70/71 80-831 Gdańsk
woj.: pomorskie
tel.: 607 586 555
Kancelaria adwokacka Kolosionek Żagań

Dobry adwokat / www.kancelaria-kolosionek.pl

Najlepszy adwokat z Żar oferuje usługi, które wynikają kompleksowej pomocy prawnej obejmującej zagadnienia prawa spadkowego jak również instytucjonalnego. Firmę cechuje doświadczenie, przez co dba z wielką dokładnością o każdego klienta, co stwierdzają liczne polecenia. Na witrynie internetowej kancelaria-kolosionek.pl zawarty jest szeroki zakres prowadzonych usług a także całościowe kryterium kooperacji, co pozwala na podstawowe zaznajomienie się ze sposobem pracy. Z przyjemnością zapraszamy do skontaktowania się z mecenasami, którzy dążą do rozwiązania każdego problemu prawnego.

Kołosionek Małgorzata, Kołosionek Anna. Kancelarie adwokackie
Lotników 18/3 68-200 Żary
woj.: lubuskie
tel.: 600 315 279
Kancelaria adwokacka Wojciech Osak

Porady prawne / www.adwokatzlublina.pl

Kancelaria adwokacka w Lublinie skutecznie pomaga rozwiązywać wszelkie problemy związane z odszkodowaniami, spadkami, nieruchomościami czy prawem karnym. Skuteczny i doświadczony prawnik z wielką starannością i dokładnością zadba o pozytywne rozwiązanie sporu czy problemu. Koniecznie zapoznaj się z ofertą naszej kancelarii adwokackiej dostępnej na stronie internetowej www.adwokatzlublina.pl

Kancelaria Adwokacka Wojciech Osak
Prezydenta Gabriela Narutowicza 59/15 20-016 Lublin
woj.: lubelskie
tel.: 509 167 721
http://www.rzecznik-btomaszewski.pl/

Ochrona patentowa / www.rzecznik-btomaszewski.pl

Kancelaria Patentowa Bartłomiej Tomaszewski oferuje profesjonalną i kompleksową pomoc w ochronie znaków towarowych, wynalazków czy wzorów przemysłowych. Posiadamy bogate doświadczenie oraz wykwalifikowaną wiedzę, dzięki czemu możemy zagwarantować wysoką skuteczność podczas zgłaszania i ochrony patentów. W naszej pracy kierujemy się dokładnością oraz rzetelnością podczas wykonywanych zleceń. Serdecznie zapraszamy do kontaktu dostępnego pod adresem http://www.rzecznik-btomaszewski.pl/kontakt.php

Kancelaria Patentowa Bartłomiej Tomaszewski
Eugeniusza Kwiatkowskiego 1 03-984 Warszawa
woj.: mazowieckie
tel.: 608 485 437
Radca prawny Słupsk

Kancelaria / www.radcyprawni24.pl

Potrzebujesz pomocy radcy prawnego? Serdecznie zapraszamy do naszej kancelarii, która posiada swoją siedzibę w Słupsku. Pracuje u nas wykwalifikowana kadra prawników, dla której dobre imię i wizerunek klienta jest najważniejszy. Nasza kancelaria dokłada wszelkich starań, by każda sprawa przebiegała sprawiedliwie. Nasi prawnicy należycie przygotowują się do każdej sprawy, skutecznie dochodząc praw przed Sądami. Kontakt - www.radcyprawni24.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Jarosław Mielnik
Mickiewicza 49/3 76-200 Słupsk
woj.: pomorskie
tel.: 598 400 090
Strona WWW

Bezpłatne porady prawne / www.eporady-prawne.pl

Portal eporady-prawne.pl jest doskonałym miejscem w internecie, który publikuje kodeksy, artykuły, paragrafy, porady za darmo. Serwis eporady zawiera ciekawostki prawo: karne, handlowe, rodzinne, opiekuńcze, cywilne czy też prawo spółek czy też www.eporady-prawne.pl, www.eporady-prawne.pl - odpisy, zakładanie - www.eporady-prawne.pl - wzory i informacje. Wejdź już dziś wchodząc na adres www.eporady-prawne.pl. Porady prawne dla każdego z dokumentami do pobrania całkowicie darmowo.